Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Vituální prohlídka

Kontakt

Adresa:
nám. Krále Jiřího 106
679 72 Kunštát
Tel.: 515 534 300

elektronická podatelna:
podatelna@kunstat-mesto.cz

 

Městské informační centrum
nám. Krále Jiřího 105
679 72 Kunštát
Tel.: 516 410 576, 602 662 306 
info@kunstat-mesto.cz
www.romtan-travel.cz

 

Oficiální facebookové stránky města Kunštát

Napište nám

Důležité odkazy

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 6
DNES: 7
TÝDEN: 7
CELKEM: 508000

Obsah

Sportovec Kunštátska 2017

Rada Města Kunštát a Sportovní komise vyhlašují anketu o nejlepší sportovce Kunštátska roku 2017.
Z nominovaných sportovců a kolektivů bude vybírat odborná komise a své favority můžete v hlasování veřejnosti vybrat také vy. Hlasování veřejnosti porbíhá od 19.1.do 11.2.

 

!!! HLASOVACÍ FORMULÁŘ VEŘEJNOSTI !!!

 

Přehled nominovaných sportovců

Jednotlivci do 18 let - 25 nominací

 

  • Adam Chytrý (Žijeme hrou) - kopaná
  • Adéla Adamcová (TS BAMI) - tanec
  • Amálka Křížková (TS BAMI) - tanec
  • Dominik Janků (TS BAMI) - tanec
  • Filip Macháček (KST Kunštát)- stolní tenis
  • Gabriela Tenorová (TS BAMI) - tanec
  • Iveta Řehořová (SDH Újezd) - požární sport
  • Izabela Lindovká (TS BAMI) - tanec
  • Jan Vach (SDH Sychotín) - požární sport
  • Johanka Pospíšilová (TS BAMI) - tanec
  • Kateřina Peterková (TS BAMI) - tanec
  • Kateřina Včelíková (TS BAMI) - tanec
  • Klára Pařízková (SDH Sychotín) - požární sport
  • Kristýna Dvořáčková (TS BAMI) - tanec
  • Leona Marečková (ASK Blansko) - atletika
  • Lukáš Vach - atletika, požární sport
  • Natálie Řezníčková (TK Kunštát)- tenis
  • Nikola Švancarová (TS BAMI) - tanec
  • Patrik Šikula (TS BAMI) - tanec
  • Sára Havlová (TS BAMI) - tanec
  • Sára Hrnčířová (TS BAMI) - tanec
  • Štěpán Čech (SDH Sychotín) - požární sport
  • Štěpán Motyčka (Žijeme hrou) - kopaná
  • Tadeáš Bednář (TS BAMI) - tanec
  • Vít Měcháček (Žijeme hrou) - kopaná

 

Prezentace nominovaných sportovců

 

Kolektivy do 18 let

 

  • Dorost FK Kunštát - kopaná
  • Mladší žáci SDH Újezd - požární sport
  • Mladší žáci ŠK Kunštát - šachy
  • Mladší žáci Žijeme hrou - kopaná
  • Mladší žactvo TK Kunštát - tenis
  • Starší žáci Žijeme hrou - kopaná
  • Starší žáci SDH Sychotín - požární sport
  • Starší žáci SDH Újezd - požární sport
  • TS BAMI Juniorky - tanec
  • TS BAMI Mini děti - tanec

 

Prezentace nominovaných kolektivů

 

Jednotlivci nad 18 let

 

  • Josef Kvíčala (KST Kunštát)- stolní tenis
  • Martin Šauer (TK Kunštát) - tenis
  • Tomáš Videman st. - dálkové běhy

 

Prezentace nominovaných sportovců

 

Kolektivy nad 18 let

 

  • “A” družstvo FK Kunštát - kopaná
  • "A" družstvo KST Kunštát - stolní tenis
  • “A” družstvo dospělých TK Kunštát - tenis
  • FBK Predators Kunštát - florbal
  • KMK Újezd u Kunštát - malá kopaná
  • SDH Sychotín ženy - požární sport
  • TS BAMI dospělí - tanec

 

Prezentace nominovaných kolektivů

 

!!! HLASOVACÍ FORMULÁŘ VEŘEJNOSTI !!!