Ukončení provozu pobočky ČS a.s. v Kunštátu

Z pravidelných analýz využívanosti poboček bohužel dlouhodobě vyplývá, že pobočku v Kunštátu klienti využívají stále méně. Z toho důvodu bylo rozhodnuto ukončit její provoz k 26. září 2017. Bankomat zůstane i nadále v provozu.

Ukončení provozu pobočky České spořitelny v Kunštátu

Máme nejširší pobočkovou síť v ČR, přesto však nemůžeme být všude. Snažíme se přizpůsobovat našim klientům a mít pobočky tam, kde je klienti nejvíce využijí. Chod poboček proto pečlivě sledujeme a podle míry jejich využití je přemísťujeme, otevíráme na nových místech, případně uzavíráme. V této souvislosti jsme po detailní analýze dospěli k rozhodnutí, že 26. září 2017 ukončíme provoz naší pobočky v Kunštátu.

Klienty jsme o připravovaných změnách pochopitelně s předstihem informovali. Čísla účtů, ani nastavení jejich dalších produktů se jim nijak nezmění. V Kunštátu bude nadále klientům k dispozici 24 hodin denně náš bankomat, který umožňuje kromě výběru hotovosti například zadání jednorázového i trvalého platebního příkazu, zaplacení složenky, dobití kreditu mobilního telefonu, změnu PIN kódu nebo zobrazení limitů karty.

Nabízíme také řadu alternativních cest k obsluze účtu - bankomat, elektronické bankovnictví SERVIS 24 internet/telefon, Mobilní banku SERVIS 24 s nepřetržitým provozem nebo aplikaci Můj stav pro kontrolu zůstatku na účtech.
Kompletní obsluhu klientských účtů a dalších bankovních produktů zajistí také kterákoli jiná naše pobočka. Nejblíže Kunštátu jsou naše pobočky v Lysicích a v Letovicích, v okruhu 20 km máme i další pobočku v Boskovicích.

Děkujeme za pochopení.

Česká spořitelna

Informace o ukončení provozu - dopis

Podpisové archy petice proti zrušení pobočky ČS a.s. v Kunštátě jsou k dispozici na MěÚ Kunštát, v papírnictví paní Halvové a v prodejně COOP na náměstí v Kunštátě.

Vytvořeno: 9. 8. 2017
Poslední aktualizace: 11. 8. 2017 23:24