Zbigniew Czendlik - Postel, hospoda, kostel

Typ: pozvánka
CzendlikZbigniew Czendlik, pohodový, zábavný kněz z Lanškrouna, se představí ve čtvrtek 26. dubna od 18:00 v sale Hotelu Lysice v pořadu Postel, hospoda, kostel.

Obsahem talk show je vyprávění příběhů z jeho osobního i jiného života…podané humorem jemu vlastním. V průběhu devadesáti minut se tak dotýká problematiky současného světa, s čímž se rád s diváky otevřeně podělí. Součástí pořadu bude i autogramiáda stejnojmenné knihy, kterou napsal společně s Markétou Zahradníkovou.

Zbigniew Jan Czendlik, řečený Zibi, je římskokatolický kněz polské národnosti, působící od roku 1992 v České republice, a děkan lanškrounský. Je mediálně známý zejména díky přátelským vztahům s řadou osobností z oblasti kultury, šoubyznysu a sportu. Působí rovněž jako moderátor, např. v pořadu České televize Uchem jehly (2011) nebo Českého rozhlasu Jak to vidí (2015). Rád sportuje, dříve hrával fotbal, nyní se věnuje golfu, občas si zahraje tenis nebo lyžuje. Aktivně se podílí na charitativních a sociálních projektech různého typu, za účelem podpory seniorů či dětí s hendikepem. Je patronem psího útulku.

Předprodej vstupenek na akci Postel, hospoda, kostel v Lysicích probíhá v prodejně Tyro Lysice a v informačních kancelářích v Blansku, v Boskovicích a v Letovicích.

Vytvořeno: 26. 1. 2018
Poslední aktualizace: 26. 1. 2018 12:24